OFERTY SPECJALNE

DLA FIRM - PAKIETY MOTYWACYJNE


Cena: zgodna z cennikiem – zniżka zależna od ilości masaży

Elitarny charakter oferowanych przez nas zabiegów i masaży stanowią idealne uzupełnienie każdego rozbudowanego systemu motywacyjnego. Wyjątkowa forma pokazania wdzięczności połączona z energetyzującymi właściwościami masażu orientalnego jest gwarancją wysokiej motywacji do dalszej pracy.

VOUCHER PODARUNKOWY


Voucher na masaż stanowi doskonały prezent niemal na każdą okazję. Eleganckie, stylowe zaproszenie do naszego Salonu Masażu umożliwi wskazanej osobie maksymalny relaks podczas dowolnej, wybranej przez siebie usługi. Nie da się ukryć, iż jest to niecodzienna, oryginalna forma drobnego podarunku dla drugiej osoby.

Umożliwiamy Państwu wybór z pośród całej prezentowanej przez nas oferty. Jeżeli nie są Państwo pewni co do preferencji osoby, której pragniecie sprawić prezent, istnieje możliwość zakupu bonu na określoną kwotę. Każde nasze zaproszenie zapakowane jest w eleganckie kartonowe pudełko. Celem ustalenia zakresu oraz formy podarunku, a więc sprecyzowania rodzaju zabiegu i personaliów osoby, którą chcemy obdarować, zapraszamy Państwa do kontaktu tel. +48 795 755 955


KARNETY


Zachęcamy do kupna voucherów! Każdy voucher to atrakcyjna zniżka.

  • Voucher o wartości 1000zł uprawnia Cię do bonusu w wysokości 100zł
  • Voucher o wartości 2000zł uprawnia Cię do bonusu w wysokości 200zł

Karnety wartościowe można wykorzystać w okresie 6 miesięcy od daty zakupu.

WIECZORY PANIEŃSKIE


W The Oriental Spa zorganizujesz niezapomniany Wieczór Panieński. Wiemy jak bardzo jesteś pochłonięta wirem przedślubnych przygotowań, dlatego pozwól nam zająć się tym niezwykłym dniem, jakim jest Twój Wieczór Panieński. Program, który przygotowaliśmy jest specjalnie skomponowane tak, aby połączyć relaks, świetną zabawę oraz piękny wygląd przed imprezą.

Program:

Dla każdej z Pań ciepły szlafrok. Możliwość korzystania ze strefy relaksu z sauny suchej i łaźni parowej.

Czekać będzie na Panie patera owoców egzotycznych oraz wyborne czerwone lub białe wino /butelka 0,7 l na 2 osoby/

Pannę Młodą, naszą Gwiazdę wieczoru, zapraszamy na odprężający masaż balijski, połączonego z masażem twarzy olejkiem z słodkich migdałów zakończony relaksujący peeling naturalny całego ciała.

Pozostałe Panie zostaną zaopatrzone w naturalne peelingi i maski do włosów, które w połączeniu z wizyta w łaźni parowej zapewnia cudowną pielęgnacje skory ciała i włosów.


  • Czas trwania pakietu ok 3 h.
  • Koszt: 199 zł/osoba*

*minimalna rezerwacja to 6 osób

 

OPINIE KLIENTÓW


UŚMIECHNIJ SIĘ, A CAŁY ŚWIAT ODWZAJEMNI TWÓJ UŚMIECH!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ DZIŚ!